vratjazyk()."' and url.typ = 'product' and url.lang = '".$language->vratjazyk()."'"); while ($zaznam = mysql_fetch_array($q)) { $q1 = mysql_query("select name from product_undercarts where id_product = ".$zaznam['id_product']); if (mysql_num_rows($q1)==0) { $podkarts=false; $stock->init_stock_num_front($zaznam['id_product'],'NONE'); $zaznam['lze_objednat']=$stock->verify($zaznam['id_product']); $zaznam['podkarta']=$podkarts; } else { $podkarts=true; $zaznam['podkarta']=$podkarts; } if ($zaznam['sleva_akce']!=0) { $zaznam['procentualni_sleva']=round(100-($zaznam['price']/(($zaznam['sleva_akce']/100))),0); $zaznam['sleva_akce']=$language->prepocitat_mena($zaznam['sleva_akce']); $zaznam['sleva_akce_without_dph']=$language->prepocitat_mena($zaznam['sleva_akce']/(100+($zaznam['dph']))*100); } $zaznam['price']=$language->prepocitat_mena($zaznam['price']); $zaznam['price_without_dph']=($zaznam['price']/(100+($zaznam['dph']))*100); if (!file_exists($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/media/product/'.$zaznam['folder'].'/hlavni.png')) {$zaznam['hlavnifoto1']='/media/default_product.png';} else {$zaznam['hlavnifoto1']='/media/product/'.$zaznam['folder'].'/hlavni.png';} $zaznamakce [] = $zaznam; } $smarty->assign('zaznamakce',$prom->upravitpromennetisk($zaznamakce)); $smarty->assign('url',$_GET['url']); ?> Zrno s.r.o. - certifikovaný prodejce altánů, pergol, slunečníků a nábytku Corradi pro Českou Republi

Corradi S.p.a.


Historie  Společnost Corradi byla založena v Bologni v roce 1978. Jejím cílem bylo vyrábět takovou stínící techniku a pergoly, které by dokázaly s citem a efektem  dekorovat venkovní prostředí. Společnost má rozsáhlou prodejní síť a neustále expanduje po celé Evropě. Hlavním cílem je zaměření se na výrobu produktů nejvyšší kvality, které spolu s řadou vlastních patentů a originálním designem nepřinášejí zákazníkům pouze zastínění před sluncem, ale také ochranu proti dešti a větru.

 

Cíl


  Cílem je tedy vytvořit širokou škálu alternativ k tradičním pergolám, markýzám a zimním zahradám a vytvořit tak bezpečný prostor, který můžete využívat po celý rok. Od ledna 2009 se součástí Corradi Group stala společnost Velombra, která se specializuje na výrobu stínících deštníků a společnost Corradi Arredi, která se věnuje výrobě luxusního zahradního nábytku.
 

   
         
   

 

Zrno s.r.o.

  Společnost Zrno s.r.o. si od svého založení v lednu roku 2000 udržuje pozici významné obchodní firmy v celé České republice. Hlavní strategií je se pružně přizpůsobovat požadavkům zákazníků. Vedle maloobchodního prodeje se společnost Zrno začíná od roku 2002 dělit do dvou významných podnikatelských kruhů. Jedna část provozuje maloobchodní prodej stínící techniky a druhá se zaměřuje na prodej plastových oken, eurooken, střešních oken, vnitřních a vnějších okenních parapetů, zprostředkovatelskou činnost a dokončovací zednické práce, které souvisí s montáží oken.

Společnost Zrno s.r.o.  je certifikovaným prodejcem všech produktů Corradi pro Českou republiku.