Plachtové slunečníky Corradi

Luxusní plachtové slunečníky Corradi jsou inspirovány jachtingem. Napínací mechanismus je podobný napínání jachtové plachty. Plachty jsou vyrobeny z vysoce pevného materiálu Dacron posílené skelnými vlákny. Plachta(y) se navíjí na hřídel elektrickým motorem(s dálkovým ovládáním) nebo manuálně. Větší konstrukce disponují čidlem síly větru, které v silném větru zajistí automatické svinutí plachty. Na výběr je několik standardních konstrukcí a lze zastínit téměř jakýkoli prostor na míru.

Pokud Vám nestačí zastínění a raději byste svou terasu obývali i za deštivého a větrného počasí, věnujte pozornost pergolám se zatahovací střechou a stahovacími roletami.

slunce

stín

 

Konstrukce plachtových slunečníků

Model Konstrukce Rozměry Uchycení
 Defender
konstrukce Defender

3 x 3 m

3,5 x 3,5 m

1 sloup, napevno do betonu nebo na stojanu 106 x 106 cm plněného betonovými dlaždicemi
Condor
konstrukce Condor

3 x 3 m

3,5 x 3,5 m

do zdi
 Freedom
konstrukce Freedom

průměr 8 m

průměr 10 m

stojan 130 x 130 cm, možno uchytit do země
 Intrepid
konstrukce Intrepid

4,2 x 4,2 m

5,2 x 5,2 m

6,2 x 6,2 m

7,2 x 7,2 m

do země, do podlahy

 

Konstrukce na míru X-tension

Corradi nabízí maximální flexibilitu řešení. Základem je vždy navíjecí hřídel, na kterou se navíjí 1 nebo 2 plachty. Maximální šířka hřídele je 12 m a maximální délka plachty (vzdálenost hřídel - protilehlý vrchol plachty) je také 12 m. Více inspirace najdete ve fotogalerii realizací.

 

Možnosti X-tension

 

Konstrukce na míru Magical

Plachtové zastnínění Magical je další generací plachtového stínění. Toto řešení ideálně kombinuje výhody produktů X-tension a Interpid, díky čemuž je dosaženo menšího počtu omezení v umístění do prostoru a také větší variability.

Materiály a barevná provedení

Plachty se vyrábí z materiálu Dacron(bílá, béžová a hnědá barvě) nebo Temotest Star(bílá, černá, béžová, šedá, tmavě červená) 

Konstrukce jsou řešeny kombinací anodizovaného hliníku a nerezové oceli.