vratjazyk()."' and url.typ = 'product' and url.lang = '".$language->vratjazyk()."'"); while ($zaznam = mysql_fetch_array($q)) { $q1 = mysql_query("select name from product_undercarts where id_product = ".$zaznam['id_product']); if (mysql_num_rows($q1)==0) { $podkarts=false; $stock->init_stock_num_front($zaznam['id_product'],'NONE'); $zaznam['lze_objednat']=$stock->verify($zaznam['id_product']); $zaznam['podkarta']=$podkarts; } else { $podkarts=true; $zaznam['podkarta']=$podkarts; } if ($zaznam['sleva_akce']!=0) { $zaznam['procentualni_sleva']=round(100-($zaznam['price']/(($zaznam['sleva_akce']/100))),0); $zaznam['sleva_akce']=$language->prepocitat_mena($zaznam['sleva_akce']); $zaznam['sleva_akce_without_dph']=$language->prepocitat_mena($zaznam['sleva_akce']/(100+($zaznam['dph']))*100); } $zaznam['price']=$language->prepocitat_mena($zaznam['price']); $zaznam['price_without_dph']=($zaznam['price']/(100+($zaznam['dph']))*100); if (!file_exists($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/media/product/'.$zaznam['folder'].'/hlavni.png')) {$zaznam['hlavnifoto1']='/media/default_product.png';} else {$zaznam['hlavnifoto1']='/media/product/'.$zaznam['folder'].'/hlavni.png';} $zaznamakce [] = $zaznam; } $smarty->assign('zaznamakce',$prom->upravitpromennetisk($zaznamakce)); $smarty->assign('url',$_GET['url']); ?> Velké luxusní plachtové slunečníky Corradi s automatickým navíjením v silném větru

Plachtové slunečníky Corradi

Luxusní plachtové slunečníky Corradi jsou inspirovány jachtingem. Napínací mechanismus je podobný napínání jachtové plachty. Plachty jsou vyrobeny z vysoce pevného materiálu Dacron posílené skelnými vlákny. Plachta(y) se navíjí na hřídel elektrickým motorem(s dálkovým ovládáním) nebo manuálně. Větší konstrukce disponují čidlem síly větru, které v silném větru zajistí automatické svinutí plachty. Na výběr je několik standardních konstrukcí a lze zastínit téměř jakýkoli prostor na míru.

Pokud Vám nestačí zastínění a raději byste svou terasu obývali i za deštivého a větrného počasí, věnujte pozornost pergolám se zatahovací střechou a stahovacími roletami.

slunce

stín

 

Konstrukce plachtových slunečníků

Model Konstrukce Rozměry Uchycení
 Defender
konstrukce Defender

3 x 3 m

3,5 x 3,5 m

1 sloup, napevno do betonu nebo na stojanu 106 x 106 cm plněného betonovými dlaždicemi
Condor
konstrukce Condor

3 x 3 m

3,5 x 3,5 m

do zdi
 Freedom
konstrukce Freedom

průměr 8 m

průměr 10 m

stojan 130 x 130 cm, možno uchytit do země
 Intrepid
konstrukce Intrepid

4,2 x 4,2 m

5,2 x 5,2 m

6,2 x 6,2 m

7,2 x 7,2 m

do země, do podlahy

 

Konstrukce na míru X-tension

Corradi nabízí maximální flexibilitu řešení. Základem je vždy navíjecí hřídel, na kterou se navíjí 1 nebo 2 plachty. Maximální šířka hřídele je 12 m a maximální délka plachty (vzdálenost hřídel - protilehlý vrchol plachty) je také 12 m. Více inspirace najdete ve fotogalerii realizací.

 

Možnosti X-tension

 

Konstrukce na míru Magical

Plachtové zastnínění Magical je další generací plachtového stínění. Toto řešení ideálně kombinuje výhody produktů X-tension a Interpid, díky čemuž je dosaženo menšího počtu omezení v umístění do prostoru a také větší variability.

Materiály a barevná provedení

Plachty se vyrábí z materiálu Dacron(bílá, béžová a hnědá barvě) nebo Temotest Star(bílá, černá, béžová, šedá, tmavě červená) 

Konstrukce jsou řešeny kombinací anodizovaného hliníku a nerezové oceli.