vratjazyk()."' and url.typ = 'product' and url.lang = '".$language->vratjazyk()."'"); while ($zaznam = mysql_fetch_array($q)) { $q1 = mysql_query("select name from product_undercarts where id_product = ".$zaznam['id_product']); if (mysql_num_rows($q1)==0) { $podkarts=false; $stock->init_stock_num_front($zaznam['id_product'],'NONE'); $zaznam['lze_objednat']=$stock->verify($zaznam['id_product']); $zaznam['podkarta']=$podkarts; } else { $podkarts=true; $zaznam['podkarta']=$podkarts; } if ($zaznam['sleva_akce']!=0) { $zaznam['procentualni_sleva']=round(100-($zaznam['price']/(($zaznam['sleva_akce']/100))),0); $zaznam['sleva_akce']=$language->prepocitat_mena($zaznam['sleva_akce']); $zaznam['sleva_akce_without_dph']=$language->prepocitat_mena($zaznam['sleva_akce']/(100+($zaznam['dph']))*100); } $zaznam['price']=$language->prepocitat_mena($zaznam['price']); $zaznam['price_without_dph']=($zaznam['price']/(100+($zaznam['dph']))*100); if (!file_exists($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/media/product/'.$zaznam['folder'].'/hlavni.png')) {$zaznam['hlavnifoto1']='/media/default_product.png';} else {$zaznam['hlavnifoto1']='/media/product/'.$zaznam['folder'].'/hlavni.png';} $zaznamakce [] = $zaznam; } $smarty->assign('zaznamakce',$prom->upravitpromennetisk($zaznamakce)); $smarty->assign('url',$_GET['url']); ?> Společnost Corradi sponzoruje jachtu v závodu Transat 6.50, jachtová plachta je inspirací pro výrobu

Podpora

Transat 6.50

Transat 6.50 je transatlantický jachtařský závod v kategorii 6,5 m, mezi milovníky plachtění známý jako Mini.


Start: La Rochelle, Francie
Cíl: Salvador de Bahia, Brazílie

   
         
   
         

  Délka trasy závodu je 4200 mil (7500 km) a od účastníků vyžaduje vysokou míru připravenosti. Je zakázána jakákoliv forma komunikace s pevninou - čili žádný radar ani GPS či satelitní telefon. Závodníci mohou pouze přijímat vysílání v pásmu středních vln, což jako jediné spojení se světem umožňuje plánovat strategii během závodu. Celou trasu závodník absolvuje bez cizí pomoci.

  Transat je svou obtížností považován za krále mezi závody jednotlivců, což vyžaduje mimořádnou úroveň technické, duševní a fyzické připravenosti. Závodníci jsou nuceni řešit základní otázky přežití, jako je spaní a strava, a zároveň fungovat pouze v režimu patnáctiminutové přestávky za hodinu, a to pouze pokud to situace dovolí. Tato situace trvá po celých třicet dní závodu.

   Proto není náhoda, že tento závod je přístupný pouze těm závodníkům, kteří úspěšně absolvují kvalifikační proces za přísného sledování francouzské veřejnost, u které je tato událost velmi oblíbená, stejně jako u všech fanoušků plachtění. Společnost Corradi se na této akci podíli jako sponzor jachty, řízené kapitánem Lucou Del Zozzem. Jeho jachta je na starovní listině zapsána pod názvem "Corradi" a její vzhled je přizpůsoben barvám společnosti.
 

  Pojem Transat 6.50 a výkony požadované od závodníků, dělají z této události něco víc, než jen závod. Jedná se o jedinečnou životní zkušenost s obrovským emocionálním dopadem.

  "Brázdit oceán na palubě Mini je něco jako sen, možná spíš vize, která zanechává nesmazatelnou stopu. Prostě se nemůžete dočkat, až to zažijete. "

Roberto Varinelli, který tragicky zahynul na moři během Transat 2001

Systém hodnot, spojených se závodem, který  uznávají všichni jeho účastníci, je stejný, jako systém hodnot společnosti Corradi.

To je důvod, proč byl na jachtě Corradi použit symbol "100%", který nepotřebuje žádný překlad.

100% odvahy
100% závazků
100% přípravy
100% důvěry
100% se nikdy nevzdává
100% Corradi